Nova akademska godina 2012./2013. počinje na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u ponedjeljak 1. listopada 2012. godine. Pozivamo sve studente i studentice, sveučilišne nastavnike, vanjske suradnike i zaposlenike Sveučilišta da dođu na Sveučilište i sudjeluju u 9:30 sati na euharistijskom slavlju koje će predvoditi rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić.

Nakon misnog slavlja u 11: 00 sati uslijedit će prezentacije studijskih odjela prema rasporedu koji se nalazi u predvorju Sveučilišta.

Na prezentacijama će studenti dobiti potrebne informacije o zimskom semestru akademske godine 2012./2013., o aktivnostima i projektima pojedinih studijskih godina. Pročelnici studijskih odjela predstavit će profesore koji će izvoditi nastavu kao i studente-mentore za prve godine psihologije, sociologije i povijesti.

Prisustvo studenata na prvom danu nastave je obvezno.

Veselimo se vašem dolasku!