Zajednička slika sveučilišne zajednice snimljena prvog dana akademske godine 2013./2014.

Nova V. akademska godina 2014./2015. na Hrvatskom katoličkom sveučilištu počinje u srijedu 1. listopada 2014. godine.

Pozivamo sve studente i studentice, sveučilišne nastavnike, vanjske suradnike i zaposlenike Sveučilišta da tog dana dođu na Sveučilište i sudjeluju u 10 sati na zajedničkoj svetoj misi u Sveučilišnoj kapeli.

Nakon zajedničkog euharistijskog slavlja i fotografiranja u 11: 30 sati  studenti prve godine će prisustvovati predstavljanju svojih Odjela prema sljedećem  rasporedu:

1. godina povijesti – predavaonica 1 (1. kat)
1. godina sociologije – predavaonica 4 (1. kat)
1. godina psihologije – predavaonica 5 (2. kat)

Potom će razgledati Sveučilište zajedno sa svojim studentima-mentorima kao i štandove na kojima će studenti starijih godina predstaviti aktivnosti našeg sveučilišta poput fotografske radionice i pjevački zbor, te se upoznati predstavnicima Volonterske skupine i Studentskog zbora.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

U 12:45 do  13:30 slijedi predstavljanje Odjela za više godine:

2. godina povijesti – predavaonica 1
2. godina sociologije – predavaonica 4

2. godina psihologije – predavaonica 5

3. godina povijesti – predavaonica 2
 3. godina sociologije – predavaonica 7

3. godina psihologije – predavaonica 6

2. godina povijesti diplomski – predavaonica 3

U 14:00 sati započinje odabir psihologijskih izbornih predmeta za sve studente psihologije, a u 15:00 sati za studente treće godine povijesti i sociologije. Raspored pratite u Obavijestima za studente na našim mrežnim stranicama.

Prisustvo na susretima Odjela prvog dana nastave za sve studentice i studente je obvezno.

Nastava na našem Sveučilištu počinje u ponedjeljak 6.10.2014.