Prof. dr. sc. Beate Neuss, zamjenica predsjednika uprave zaklade Konrad Adenauer i profesorica međunarodne politike na Sveučilištu Chemnitz u Njemačkoj

Hrvatsko katoličko sveučilište i Zaklada Konrad Adenauer u Zagrebu pozivaju Vas na okrugli stol na temu “Političko obrazovanje temeljeno na demokršćanskim vrijednostima”.

Okrugli sol će se održati u utorak 4. studenoga 2014. od 17:30 do 19:30 sati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

Okruglom stolu prethodit će glavno predavanje “Političko obrazovanje u Njemačkoj” koje će održati prof. dr. sc.  Beate Neuss s Instituta za političke znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Chemnitzu i zamjenica predsjednika Zaklade Konrad Adenauer.

U panel diskusiji koja će uslijediti sudjeluju izv. prof. dr. sc. Gordan Črpić, prorektor za nastavu na Hrvatskom katoličkom sveučilištu, prof. dr. sc. Tihomir Cipek s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i dr. sc. Stjepo Bartulica, viši asistent na Hrvatskom katoličkom sveučilištu i predsjednik udruge Centar za obnovu kulture.

Panel diskusiju moderirat će dr. sc. Marijana Kompes s Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Radujemo se Vašem dolasku!

Foto: www.kas.de