dr. sc. Anto Mikić

Naše je Sveučilište odnedavno bogatije za još jednog docenta. Na 47. sjednici Senata poslijedoktorand na Odjelu za komunikologiju dr. sc. Anto Mikić, na temelju prethodno raspisanog javnog natječaja, izabran je u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u interdisciplinarnom području znanosti (povijest, komunikologija).

U utorak, 14. travnja 2020.,  dr.  sc. Mikić održao je  svoje nastupno predavanje na temu “Utjecaj sloma Hrvatskoga proljeća na uređivačku politiku Glasa Koncila“, prvo koje je na našemu Sveučilištu održano “na daljinu“, putem platforme Microsoft Teams. Osim članova Stručnoga povjerenstva, u kojem su bili doc. dr. sc. Krunoslav Novak, predsjednik, i izv. prof. dr. sc. Igor Kanižaj te izv. prof. dr. sc. Hrvoje Kekez kao članovi, predavanje je iz svojih domova pratilo i stotinjak studenata, profesora i gostiju.

Čestitamo docentu Mikiću u ime cijele sveučilišne zajednice HKS-a!