U četvrtak 5. studenog 2015. održana je konstituirajuća sjednica novoga saziva Studentskoga zbora Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Početku sjednice prisustvovali su i rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc Željko Tanjić te prorektorica za nastavu izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič. U svojem je kratkom obraćanju rektor Tanjić pozdravio okupljene predstavnike studenata i njihove zamjenike te im zaželio puno uspjeha u radu na dobrobit cijele sveučilišne zajednice.

Podsjetimo: na izborima za predstavnike studenata Studentskog zbora Hrvatskog katoličkog sveučilišta održanim 26. ožujka 2015. predstavnicima su izabrani sljedeći studenti:

Ante Vujević (Dario Hausvička) – I. godina preddiplomskog studija povijesti

Mihael Petrik (Jelena Pavković) – II. godina preddiplomskog studija povijesti

Marko Mikulec (Stipe Rosandić) – III. godina preddiplomskog studija povijesti

Nikolina Vuković (Kristijan Lončarić) –  I. godina diplomskog studija povijesti

Iva Peroš (Zrinka Štetić) – I. godina preddiplomskog studija psihologije

Barbara Mirković (Katarina Perić) – II. godina preddiplomskog studija psihologije

Iva Koren (Lucija Conar) – III. godina preddiplomskog studija psihologije

Anamarija Malešević (Monika Krijan) – I. godina preddiplomskog studija sociologije

Leona Prus Šimunec (Ivana Bivol) – II. godina preddiplomskog studija sociologije

Ana Jurić (Ira Razumić) – III. godina preddiplomskog studija sociologije