U ponedjeljak 7. rujna održana je redovita Skupština Kluba studenata  Odjela za povijest Hrvatskog katoličkog sveučilišta “Homo volans”. Članovi Kluba unijeli su određene promjene u Program rada i djelovanja kako bi Klub učinili još uspješnijim, organiziranijim i agilnijim. Između ostaloga uvedena je institucija Izvršnoga odbora te je imenovano prvih 10 članova spomenutoga odbora. Izabran je i novi tajnik Hrvoje Barić koji je istaknuo da će dati sve od sebe da nastavi uspješan put kojeg je započela Paula Vuković sada magistra na Odjelu za povijest.

Članovi Kluba izrazili su veliku spremnost za  sudjelovanje u organizaciji projekta Vukovar, sveučilišne pub kviz lige, humanitarnih akcija i drugih projekata u nadolazećoj akademskoj godini.