U utorak 17. travnja 2018. u velikoj dvorani Hrvatskog katoličkog sveučilišta rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susero se sa nastavnicima i studentima svih godina Odjela za psihologiju. Susret je započeo Sveučilišni kapelan Odilon Singo zajedničkom molitvom, a nastavljen je zajedničkim dijalogom prisutnih studenata koji su iskoristili Rektorovu prisutnost kako bi mu mogli postaviti pitanja vezana za studij i studiranje na HKS-u.

Susretu su, osim nastavnika i studenata Odjela za psihologiju, prisustvovali prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, prorektor za znanost prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić i pročelnica Odjela za psihologiju doc. dr. sc. Ljiljana Pačić Turk. Susret je završen zajedničkom molitvom koju je predvodio Rektor Tanjić.