U srijedu 8. siječnja 2020. godine u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” u organizaciji Studentskog zbora Hrvatskog katoličkog sveučilišta održan je održan tradicionalni kviz općeg znanja.

Na kvizu je prisustvovalo 9 ekipa, a pobjedu je nakon dva izjednačenja i dva kruga napetog pripetavanja odnijela ekipa Dinamo Zagreb predvođena dr. sc. Nenadom Pokosom i studentima diplomskog studija Odjela za komunikologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta dok je drugo mjesto zaslužila ekipa Crna ptica zloslutnica koju su činili studenti treće godine preddiplomskog studija Odjela za povijest Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Vodstvo Studentskog zbora najavljuje održavanje dodatnih kvizova tijekom ove akademske godine o čemu će sve zainteresirane obavijestiti na vrijeme.