U četvrtak 28. lipnja 2018. u Velikoj dvorani Hrvatskog katoličkog sveučilišta održan je susret rektora Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željka Tanjića s nastavnicima i voditeljima Službi.

Susret je započeo zajedničkom molitvom koju je predvodio Sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo i pozdravnim riječima rektora HKS-a prof. dr. sc. Željka Tanjića.

Potom je uslijedilo izlaganje: “Razlozi i obrasci izbora studija u završnim godinama srednjoškolskog obrazovanja-anketa među studentima HKS-a autora s Odjela za sociologiju doc. dr. sc. Ivana Balabanića, asistenta Josipa Ježovite i asistentice Karle Žagi. Nakon izlaganja i rasprave, pročelnici pet Odjela izvijestili su sve prisutne o postignućima Odjela u ljetnom semestru akademske godine 2017./2018.