U ponedjeljak, 20. veljače 2017., održano je obilježavanje 10. Tjedna psihologije na Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Tjedan psihologije organizira Hrvatsko psihološko društvo u suradnji s Hrvatskom psihološkom komorom, a u događanje se uključuju svi zainteresirani psiholozi.

Odjel za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta ove godine se po prvi puta uključio u ovo događanje. Nastavnici i studenti Odjela za psihologiju održali su nekoliko predavanja i radionica o komunikaciji, odnosu vlasnika i kućnog ljubimca, postavljanju dobrih ciljeva, uspješnom nošenju sa stresom te pisanju dobrog životopisa.

Iz fotogalerije se može zaključiti da su bili zadovoljni i posjetitelji i organizatori događanja.

Kako je bilo na radionicama, pogledajte u videu Zagrebačke panorame.

Čestitamo Odjelu za psihologiju za inicijativu i sjajnu izvedbu!