U utorak 5.lipnja 2018. godine obilježen je zadnji dan nastave studenata 2. godine diplomskog studija Odjela za povijest. Studenti su svojim profesorima pripremili mnoga iznenađenja. S obzirom da je svetac zaštitnik Odjela za povijest sveti Jeronim, studenti su održali dodjelu istoimene nagrade profesorima koje će po završetku studija najviše pamtiti. Kategorije nagrada bile su jednako tako kreativne – počevši s titulom Kralj nadnaravnog, Kraljica studenata, Kralj interdisciplinarnosti i slično. Nakon dodjele nagrada, održalo se svečano proglašenje najboljih profesora i to po uzoru na izbor za Miss. Stoga su profesorima dodijeljene službene krune i lente s individualnim natpisima. Također, svima su podijeljene ruže i zahvalnice, uz prigodne završne riječi studenata.