Poštovani sudionici fotografskog natječaja Hrvatskog katoličkog sveučilišta u akademskoj godini 2015./2016. „Slobodna tema“.

Zahvaljujem svima za sudjelovanje na Natječaju, na koji se valjano prijavilo 57 autora s ukupno 151 fotografijom.

Fotografije je ocjenjivalo šest članova komisije u sastavu: doc. dr. sc. Luka Šešo, doc. dr. sc. Tomislav Anić, doc.  dr. sc. Roko Mišetić, doc. dr. sc. Irena Sever, mr. sc. Tomislav Murati, Nikola Bilić, profesionalni fotograf iz Toronta, Kanada.

Nakon zbrojenih ocjena dobili smo rezultate, prema kojima je izabrano 20 fotografija, koje će biti izložene na 1. katu Sveučilišta. Između 20 najboljih fotografija autori tri najbolje ocijenjenih fotografija biti će nagrađeni. Sponzor nagrada je Župa Naše Gospe Kraljice Hrvata iz Toronta u Kanadi.

Otvorenje izložbe, proglašenje i predaja nagrada biti će u ponedjeljak, 30. svibnja s početkom u 15:00 sati. Ljubazno Vas molimo da svakako budete prisutni na otvorenju.

Među prvih 20 ocijenjene su fotografije slijedećih autora abecednim redom:

Ančić, Josipa

Bošković, Vesna

Dodig, Dario

Gavrić, Felicia

Granić, Marija

Jelić, Borna Juraj

Karlović, Ivan

Kršek-Novoselec, Ines

Miletić, Marina

Pološki, Lea

Prpa, Marija

Rosandić, Stipe

Sesar, Jelena

Smrtić, Natalija

Šarić, Daria

Štehec, Valentina

Utrobičić, Klara

Vukić, Marija

Žibrat, Kristijan

Hvala svima koji ste se uključili u ovaj projekt bilo kao autori, bilo kao ocjenjivačka komisija i sudionici organizacije samog Natječaja.

Uz srdačne pozdrave

dr. sc. Krunoslav Novak