Otvoreno Studentsko savjetovalište Centra za psihološko savjetovanje

U četvrtak 16. studenoga 2017. s radom je započelo Studentsko savjetovalište Centra za psihološko savjetovanje.

Studentsko savjetovalište Centra za psihološko savjetovanje osnovano je u svrhu pružanja različitih oblika psihološke pomoći i podrške  studentima Hrvatskog katoličkog sveučilišta, s ciljem postizanja boljeg akademskog uspjeha, povećanja uspješnosti studiranja i završetka studija, unaprjeđenja dobrobiti i kvalitete studentskog života te prevenciji razvoja psihičkih poremećaja.

Voditeljica Savjetovališta je doc. dr. sc. Anamarija Bogović Dijaković.

U Savjetovalište je moguće doći četvrtkom od 12-14 sati, uz prethodnu najavu e-mailom savjetovalište@unicath.hr

Dogovor termina putem e-maila:
savjetovaliste@unicath.hr

NASLOV

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet mi ornare, dapibus purus nec, efficitur libero. Aliquam pretium velit et magna maximus luctus.

LOREM IPSUM

U desnom stupcu ( desni sidebar) možete imati neke korisne informacije, istaknute linkove ili bannere.