Hrvatsko katoličko sveučilište i Zaklada Konrad Adenauer u Zagrebu pozivaju Vas na okrugli stol na temu

Suočavanje s prošlošću: 25 godina od ujedinjenja Njemačke

koji će se održati u ponedjeljak 26. listopada 2015.  s početkom u 18 sati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu, Ilica 242 u Zagrebu.

Okruglom stolu prethodit će glavno predavanje “Iskustvo života u Demokratskoj Republici Njemačkoj i Stasi“  koje će održati Wolfgang Templin, stručnjak za građanska prava i publicist.

U panel diskusiji, koja će uslijediti, sudjeluju prof. dr. sc. Gordan Črpić, prorektor za organizaciju i poslovanje na Hrvatskom katoličkom sveučilištu,
prof. dr. sc. Tihomir Cipek s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i dr. sc. Karsten Dümmel,direktor Zaklade Konrad Adenauer u Bosni i Hercegovini.

Panel diskusiju moderirat će dr. sc. Marijana Kompes s Hrvatskog katoličkog sveučilišta.