Poznata međunarodna izdavačka kuća EMERALD svake godine objavljuje velik broj stručnih knjiga i znanstvenih monografija iz prirodnih, društvenih i humanističkih znanosti na engleskom jeziku. Stručno povjerenstvo za prirodne i društvene i humanističke znanosti ocjenjuje te radove i proglašava najbolju knjigu i najbolje poglavlje u knjizi objavljeno te godine. Za 2013. godinu stručno povjerenstvo iz društvenih znanosti kao izvanredan doprinos nagradilo je poglavlje u zborniku koje su napisali naši prof. dr. Josip Obradović i profesorica emerita Mira Čudina Obradović pod nazivom Economic Hardship and Marital Quality in Croatia u zborniku ECONOMIC STRESS AND THE FAMILY. Urednik zbornika je prof. dr. Samson Lee Blair sa sveučilišta The State University of New York, USA.

Čestitamo!

Preuzeto s mrežne stranice www.psihologija.hr