Mihaela Tikvica, Ana Matić, Veronika Novoselac, Valentina Štehec i Nikolina Vuković najbolje su studentice u ak. g. 2012./2013.

U prigodi proslave Dana Hrvatskog katoličkog sveučilišta u četvrtak, 29. svibnja rektor HKS-a prof. dr. sc. dodijelio je nagrade najboljim studenticama u akademskoj godini 2012./2013. Nagrade su dodijeljene temeljem Statuta HKS-a za najbolji uspjeh u studiju.

Nagradu su dobile studentice s preddiplomskog sveučilišnog studija povijesti Veronika Novoselac, I. godina prosjek ocjena 4,96 i 60 stečenih ETC bodovaa; Nikolina Vuković, II. godina prosjek ocjena 4,61 i 61 stečenih ETC bodova; Mihaela Tikvica, III. godina prosjek ocjena 4,86 i 60 stečenih ETC bodova. S preddiplomski sveučilišni studij sociologije nagradu je dobila Ana Matić, sociologija, I. godina prosjek 4,83 i 61 stečenih ETC bodova, a s preddiplomskog sveučilišnog studija psihologije nagradu je dobila Valentina Štehec, I. godina prosjek ocjena 4,85 i 63 stečena ETC bodova.

Rektor je čestitao nagrađenim studenticama i profesorima, te roditeljima, kao i cijeloj sveučilišnoj zajednici koja raste i oblikuje se.