U povodu Medjunarodnog dana medija i mladih koji se obilježava 9. ožujka na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u petak 8. ožujka 2019. u organizaciji kluba studenata komunikologije PRotagonisti predstavljen je International Youth Media Summit.

International Youth Media Summit dugi niz godina organizira okupljanja mladih na ljetnim susretima mladih sa svih strana svijeta koji diskutiraju o svjetskim problemima. Rezultat tih okupljanja su kratki filmovi sa snažnim porukama.

O svom iskustvu s posljednjeg Summita u Australiji jučer je na Hrvatskom katoličkom sveučilištu govorila Rebeka Čuljak, studentica druge godine preddiplomskog studija komunikologije. Predstavila je film koji je ondje napravila i sve zainteresirane upoznala s radom Summita te ih potaknula na sudjelovanje u nekom od sljedećih.

Klikom na interaktivnu mapu možete pogledati njezina jučerašnju prezentaciju, baš kao i aktivnosti njezinih kolega u drugim dijelovima svijeta.