Dana 8. lipnja 2018. studenti 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija psihologije organizirali su susret s profesorima i asistentima kako bi obilježili završetak nastave na preddiplomskoj razini studija.

Studenti su osmislili prigodan program u kojem su se individualno zahvalili prisutnim sveučilišnim nastavnicima, pročelnici doc. dr. sc. Ljiljani Pačić-Turk, rektoru Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željku Tanjiću te sveučilišnom kapelanu vlč. Odilonu. Posebno su se zahvalili i svojoj voditeljici godišta asistentici Marijani Matijaš, koja ih je pratila u njihovom radu posljednje dvije godine.

Tijekom programa studenti su se prisjetili lijepih i zabavnih trenutaka koje su doživjeli na Sveučilištu, te su svakom gostu uručili poklon – žarulje ispunjene personaliziranim porukama zahvale uz zajedničku poruku „Hvala što ste nam osvijetlili budućnost!“