Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektor za znanost prof. dr. sc. Roberto Antolović, pročelnica Odjela za psihologiju doc. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk zajedno sa sveučilišnim kapelanom vlč. Odilonom Singbom, nastavnicima i djelatnicima HKS-a u subotu su 6. veljače 2021. godine volontirali u Caritasu Sisačke biskupije.

HKS-ovce je u Sisačkom Caritasu dočekao sisački biskup mons. Vlado Košić koji je na današnji dan prije 11 godina preuzeo Sisačku biskupiju, a sutra će se obilježiti 22. obljetnica njegovog biskupskog ređenja na čemu mu u ime cijele naše akademske zajednice od srca čestitamo.

Naši volonteri svoj su vedri duh udružili sa sjemeništarcima i poglavarima Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu što su zabilježili i prigodnom zajedničkom fotografijom.