Studentski kongres: Hrvatska stvarnost: vrijednosti i promjene

KADA: 28.11.2018.

Studentski kongres Hrvatskoga katoličkog sveučilišta „Hrvatska stvarnost: vrijednosti i promjene“ održat će se 28. studenoga 2018. godine na Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Kongres je nastao u organizaciji Kluba studenata sociologije „Nexus“ u suradnji s Odjelom za sociologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Riječ je o prvom kongresu ovoga tipa na Odjelu za sociologiju, a poseban je i po svojoj interdisciplinarnosti koja podrazumijeva razmjenu različitih pristupa, perspektiva i iskustava.

Studentski kongres „Hrvatska stvarnost: vrijednosti i promjene“ namijenjen je prvenstveno studentima sociologije, ali i ostalim studentima svih razina studija te drugoj zainteresiranoj javnosti koja je na njega dobrodošla.