Predstavljanje rezultata znanstveno-istraživačkog projekta Hrvatskog katoličkog sveučilišta

KADA: 16.11.2017.

Poštovani,

pozivamo vas na predstavljanje rezultata znanstveno-istraživačkog projekta Hrvatskog katoličkog sveučilišta Drugost kao društvena i kulturna odrednica hrvatske prošlosti. Predstavljanje će se održati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu (Ilica, 242.) u predavaonici 2 u četvrtak 16. studenog 2017. s početkom u 14 sati. O radu i rezultatima projekta govorit će voditelj projekta doc. dr. sc. Luka Šešo, dr. sc. Nataša Polgar (Institut za etnologiju i folkloristiku), doc. dr. sc. Ivan Majnarić, doc. Tomislav Kuzmanović (Odsjek za anglistiku Sveučilišta u Zadru), Karla Žagi, mag. soc.,  te studenti povijesti Jelena Pavković, Berislav Šepak i Paula Vuković.

Radujemo se vašem dolasku.

Ostale objave

Najave događanja