Matea Škomrlj, studentica II. godine diplomskog sveučilišnog studija Sociologija, prva je magistra sociologije koja je u srijedu 20. svibnja 2020. obranila svoj diplomski rad “Socijalno poduzetništvo iz perspektive formalnih i neformalnih aktera“ putem platforme Microsoft Teams.

Obrana diplomskog rada održala se pred Povjerenstvom za ocjenu i obranu diplomskog rada u sastavu: doc. dr. sc. Ivan Balabanić, predsjednik Povjerenstva, prof. dr. sc. Drago Čengić, član Povjerenstva i mentor doc. dr. sc. Mario Bara, član Povjerenstva.

Obranu su putem platforme Microsoft Teams pratili i aktivno sudjelovali postavljanjem pitanja djelatnici Odjela za sociologiju te sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo.

U ime akademske zajednice Hrvatskog katoličkog sveučilišta čestitamo kolegici Škomrlj i želimo joj obilje Božjeg blagoslova u daljnjem radu.