U srijedu 5. svibnja u emisiji Dobro jutro Hrvatska prvog programa Hrvatske radio televizije doc. dr. sc. Sandru Nakić Radoš, univ. spec. clin. psych. s Odjela za psihologiju i asistenticu s Odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta Maju Žutić, mag. psych gostovale su povodom obilježavanja svjetskog dana mentalnog zdravlja majki.

Sandra i Maja govorile su o globalnoj kampanji kojom se želi podići svijest o problemima mentalnog zdravlja žena u trudnoći i nakon porođaja kako bi se smanjila stigma i potaklo žene da potraže pomoć.
Naime, Sandra kao predsjednica udruge Centra za reproduktivno mentalno zdravlje i Maja kao tajnica udruge, postale su prvi hrvatski partner u ovoj globalnoj kampanji.

U ime akademske zajednice Hrvatskog katoličkog sveučilišta želmo im puno upsjeha i Božjeg blagoslova.