Academic Staff – Department of Communication Sciences

Click the name for details.
izv. prof. dr. sc. Jerko Valković, pročelnik
 

Telefon:   +385 1 3706 655

Email:   jerko.valkovic@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Četvrtak, 14:00-15:00

Soba:   204

izv. prof. dr. sc.  Jasna Ćurković Nimac
 

Telefon:   +385 1 3706 627

Email:   jasna.curkovic@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Četvrtak, 11:30-12:30

Soba:   306b

doc. dr. sc.  Irena Sever Globan
 

Telefon:   +385 1 3706 683

Email:   irena.sever@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Četvrtak, 12:00-13:00

Soba:   308

doc. dr. sc. Krunoslav Novak
 

Telefon:   +385 1 3706 655

Email:   krunoslav.novak@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Ponedjeljak, 10:00-11:00

Soba:   204

doc. dr. sc. Marijana Togonal
 

Telefon:   +385 1 3706 627

Email:   marijana.togonal@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Četvrtak, 11:00-12:00

Soba:   306b

dr. sc. Snježana Mališa, predavač
 

Telefon:   +385 1 3706 614

Email:   snjezana.malisa@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Petak, 10:00-11:00

Soba:   320

dr. sc. Matilda Kolić Stanić, poslijedoktorandica
 

Email:   matilda.kolic.stanic@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   

Soba:   

dr. sc.  Anto Mikić, poslijedoktorand
 

Email:   anto.mikic@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Četvrtak, 10:00 - 11:00

Soba:   306D

dr. sc. Suzana Peran, poslijedoktorandica
 

Email:   suzana.peran@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   

Soba:   

 Leali Osmančević, asistentica
 

Email:   leali.osmancevic@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Ponedjeljak, 14:00-15:00

Soba:   306b

 Kristijan Sedak, asistent
 

Telefon:   +385 1 3706 651

Email:   kristijan.sedak@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Petak, 10:00-11:00

Soba:   314

dr. sc. Ivan Uldrijan, poslijedoktorand
 

Telefon:   +385 1 3706 651

Email:   ivan.uldrijan@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Četvrtak, 12:00-13:00, uz prethodnu najavu e-poštom

Soba:   314

 Jakov Žižić, mag. pol., asistent
 

Email:   jakov.zizic@unicath.hr

CV:    HR  / EN

Termin konzultacija:   Ponedjeljkom, od 10:30 do 12:00

Soba:   213

Novosti i obavijesti

Najave događanja