adv vijenac

Božić je veliki i najradosniji kršćanski blagdan za čije se slavlje pripremamo kroz razdoblje adventa odnosno došašća. Kako bi nam ta priprema bila uspješnija, odlučili smo poći u Planinarski dom sv. Patrika u Cerini (kod Samobora). Tamo ćemo se kroz dva dana, ispunjena osobnim i zajedničkim promišljanjima o duhovnim temama, euharistijskim bogoslužjima i klanjanjem, prilikom za ispovijed, osobnom i zajedničkom molitvom te druženjem pripremiti i započeti blagoslovljeno adventsko razdoblje.

Zato pozivamo sve studente koji su u mogućnosti i žele poći da nam se pridruže na duhovnoj obnovi koju za vas pripremaju vlč. Krunoslav Novak, vlč. brat Dražen Marija Vargašević i Valentina Kanić.
Za sudjelovanje je potrebno prijaviti se i uplatiti participaciju 50 kuna. Sa sobom je potrebno ponijeti ručak za prvi dan duhovne obnove toplu odjeću i vreću za spavanje. Polazak je u subotu, 30. 11. 2013. u 10 h ispred Sveučilišta, a povratak u nedjelju, 1. 12. 2013. oko 16 h.

Prijaviti se i uplatiti 50 kuna treba u Studentskoj službi Sveučilišta do petka, 22. studenog 2013.