Obavještavaju se studenti 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Psihologija kako danas, u srijedu 24. 5. 2017. godine, nastavu iz predmeta Didaktika nemaju prema rasporedu od 18 do 20 sati na Sveučilištu, već su obvezni doći, umjesto predavanja na Sveučilištu, na okrugli stol povodom 10. obljetnice tribine „Zajednički vidici“ s početkom u 19:30 sati u dvorani Vijenac Nadbiskupijskog pastoralnog instituta u Zagrebu (Kaptol 29a).

Na okruglom stolu na temu Različiti vidici u traganju za istinskim dobrom u odgoju i obrazovanju sudjeluju prof. dr. sc. Dijana Vican, prof. dr.sc. Željko Tanjić, prof. dr. sc. Tonči Matulić, dr. sc. Boris Jokić i Ivana Sučić. Uvodničarka je prof. dr. sc. Ružica Razum, a voditeljica prof. dr. sc. Blaženka Valentina Mandarić.