Indonezijska stipendija

Veleposlanstvo Republike Indonezije u Zagrebu objavljuje natječaj za stipendije za studiranje u Indoneziji.

Darmasiswa RI program je bez-diplomski školski program koji nudi indonezijska vlada stranim studentima iz zemalja koje imaju diplomatske odnose s Indonezijom, sa svrhom učenja indonezijskog jezika (Bahasa), umjetnosti, glazbe, obrta i drugih podrucja na 46 odabranih ustanova višeg školstva u različitim indonezijskim gradovima. Ovaj program je organiziran od strane Ministarstva prosvjete i kulture (MoEC) u suradnji s Ministarstvom vanjskih poslova (MoFA).
Glavna svrha ovog programa je povecati i potaknuti interes za indonezijskim jezikom te indonezijskom kulturom među stranim državljanima.

Trajanje stipendije: rujan 2015. – srpanj 2016.

Svi podaci o s Darmasiswa RI programu nalaze se na poveznici

Prijave traju od  7. siječanja do  28. veljače 2015. godine.

Kako se prijaviti:

Svu potrebnu dokumentaciju predati u jednoj omotnici na:
Veleposlanstvo Republike Indonezije u Zagrebu
Prilaz Gjure Deželica 19
10000 Zagreb

Za ostale informacije posjetite nas na navedenoj adresi ili nas kontaktirajte na:
E-mail: sandri@indonesia.com.hr
Web: www.kemlu.go.id/zagreb