Hrvatsko katoličko sveučilište  otvorilo je danas svoja vrata budućim studentima povijesti, sociologije i povijesti.
Preko 500 posjetitelja sudjelovalo je na radionicama, predavanjima i izložbama.

Osobito dobro su bile posjećene radionice na kojima su sudionici naučili pisati hrvatskom ćirilicom i glagoljicom te radionice iz povijesti, psihologije i sociologije.
Oduševljenje su izazvale izložbe slika, multimedije i srednjovjekovne kulinarike  za koju su studentice druge godine povijesti ispekle kolače i kruhove po originalnoj recepturi iz srednjovjekovnih kuharica.

Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta, prof. dr. Željko Tanjić, izrazio je svoje zadovoljstvo te svim studentima i suradnicima zahvalio na trudu i zajedništvu te pozitivnom ozračju koje je vladalo hodnicima Sveučilišta.