plakat_Dan_otvorenih_vrata_HKS-a_16_11_2013U tijeku su pripreme za još jedan Dan otvorenih vrata na Hrvatskom katoličkom sveučilištu koji će se održati u subotu 16. studenog 2013. godine.

Dan otvorenih vrata HKS-a zamišljen je kao jedinstvena prilika da se svi zainteresirani na zanimljiv i interaktivan način upoznaju sa Sveučilištem, njegovim nastavnicima, studentima i studijskim programima.

Tijekom cjelodnevnog programa posjetitelji će na više informacijskih pultova dobiti potrebne informacije o studiranju, prisustvovati oglednim predavanjima i radionicama koje će voditi nastavnici i studenti Odjela za povijesti, Odjela za psihologiju i Odjela za sociologiju.
Za naše posjetitelje pripremili smo također izložbu naših plakata, multimedijske prezentacije o studentskom životu na Sveučilištu, radionicu glagoljice i druga događanja.

Dobro došli i radujemo se susretu s vama!