Naš se tim nakon godišnjih odmora ovaj tjedan ponovno sastao te smo nastavili s radom na našem projektu D.E.C.I.D.E. Pišemo radove i osmišljavamo novu metodologiju istraživanja uzimajući u obzir nove okolnosti života i rada.
Veselimo se jeseni i izazovima koje nam donosi nova školska i akademska godina.
Želimo djeci što jednostavniji i lakši polazak u dječji vrtić i školu, a roditeljima puno uspjeha u usklađivanju obiteljskih i radnih obveza!
Istraživački tim

[READY FOR AUTUMN]
Our team met again this week after the holidays, and has continued to work on our project D.E.C.I.D.E. We are writing papers and designing new research methodology considering the new circumstances of life and work. We are looking forward to autumn and the challenges that the new school and academic year will bring to us.
We wish for the children a simple and easy start of kindergarten and school life, and for parents a lot of success in reconciling family and work obligations!
Research team