Predstavljamo vam našu novu suradnicu na projektu.

Ana Žulec s osmijehom na licu započinje svoj novi put na radnom mjestu doktoranda na projektu „Digitalna tehnologija u obitelji: obrasci ponašanja i učinci na razvoj djece‟. Naša je Ana diplomirala psihologiju na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u ožujku 2020. godine obranivši diplomski rad pod nazivom „Neke individualne odrednice samopoštovanja studenata umjetničkih akademija‟ pod mentorstvom doc. dr. sc. Marine Merkaš.

Tijekom studija iskazala se kao izvrsna, predana i aktivna studentica. Radila je u NCVVO-u, nekoliko je puta sudjelovala na Tjednu psihologije te u izradi nekoliko znanstvenih radova. Začetnica je projekta Životni putnik kojem je cilj popularizacija psihologije. Područja interesa su joj razvojna psihologija i pozitivna psihologija. Sretni smo i ponosni zbog našeg novog pojačanja.

Dobro došla Ana!