Naši profesori, djelatnici i studenti su na jedinstven način obilježili vrijeme Došašća i sudjelovali u Adventskom kalendaru – novoj karitativnoj akciji namijenjenoj potrebitim sugrađanima. Svatko je kod kuće otvorio svoj Adventski kalendar u obliku kutije i u svakom danu Došašća u kutiju stavio po jednu stvar kojom je htio obradovati nekoga za Božić. U utorak, 19. prosinca, sve kutije su prikupljene i odnesene brojnim sugrađanima koji posjećuju Pučku kuhinju župe Sv. Antuna Padovanskog te obiteljima iz župe Sv. Marka Križevčanina. Prikupljene „adventske kalendare“ osobno su nosili profesori, djelatnici i studenti zajedno s Volonterskom skupinom i Sveučilišnom kapelanijom, pokretačima ove akcije. Sati ispunjeni zajedništvom, druženjem i smijehom s korisnicima obilježili su uspješan završetak ove akcije.

U radosnom iščekivanju Božića, zahvaljujemo svima na sudjelovanju i velikom odazivu te se radujemo novim karitativnim projektima koji će se nastaviti već početkom 2018. godine!