U četvrtak 3. studenog  2016. godine održana je 6. sjednica Studentskog zbora HKS-a u akademskoj godini 2016./2017.

Na samom početku članovi su razmijenili dojmove s nedavno organizirane brucošijade HKS-a, ističući zadovoljstvo ugodnom prijateljskom atmosferom i kvalitetnim organizacijskim timom, koji je uz članove Studentskog zbora činila i grupa studenata komunikologije ‘PRotagonisti’.

Potom je uslijedio dogovor oko nadolazećih događaja unutar i izvan Sveučilišta poput izbora za studentske predstavnike odjela prve i druge godine preddiplomskog studija, sudjelovanja u Smotri sveučilišta, adventskom druženju studenata i drugo.

Sastanku se potom pridružio i vlč. Odilon Singbo, sveučilišni kapelan. Nakon pozdrava i upoznavanja, kapelan je istaknuo želju za suradnjom sa Studentskim zborom, kako bi zajedničkim snagama potaknuli studente na duhovnu aktivnost.

Također, raspravljalo se o prijedlogu organizacije znanstvenog skupa u ljetnom semestru, koji je za sada još u idejnoj fazi.

Studentski zbor